Další elektronický formulář:

Přímé kontakty:

  • tel.: +420 220 311 178
  • e-mail: servis@elvia.cz

Objednávka přepravy kamery / fotoaparátu Sony
- od zákazníka do servisu ZDARMA  

Vážení zákazníci,
pro Vaše pohodlí jsme zavedli novou službu - svoz přístrojů od Vás do našeho servisu Sony. Díky přímému zaslání přístrojů ušetříte čas s doručením přístrojů do servisu nebo k prodejci a navíc Vám ušetříme cestu na poštu, neboť Vám zařídíme svoz přímo z Vámi určeného místa (např. domova, práce, prodejny, apod.).

Přepravu přístrojů Sony do servisu pro Vás zajistíme v rámci celé ČR ZDARMA.

U nezáruční opravy uhradíte cenu Vaší zakázky vč. zpětné dopravy až po převzetí opraveného přístroje zpět formou dobírky (+160,-Kč vč. DPH), popř. při převzetí přístroje v našem servisu (v tomto případě nebude účtována žádná přeprava).

Přístroj je před odesláním potřeba pečlivě zabalit (nejlépe do originálního obalu) !!! 

Do zásilky vložte průvodní dopis / reklamační protokol / vytištěný e-mail o potvrzené přepravě.

- V případě nezáruční opravy doplňte částku, do které si nepřejete být kontaktováni, min. však částku rovnající se poplatku za identifikaci závady. Pod tento Vámi zvolený cenový limit se nezapomeňte rovněž podepsat.

Prodejci, kteří zasílají více ks - Stačí vypsat pouze 1 nahlášku, do přístroje uvést počet ks a ty vypsat typově do pole Popis závady. V tomto případě bude přepravci nahlášen svoz 1 kartonu. 1 nahláška = 1 balík.

Přeprava je zajištěna přepravní společností DPD v pracovní dny. Pro případné zjištění časového rozmezí, kdy se kurýr pohybuje ve Vaší oblasti, kontaktujte, prosím, zákaznickou linku DPD.

Objednávka přepravy ZDARMA se vztahuje na přístroje:
- Spotřební kamery a fotoaparáty - přijímáme pouze mimozáruční opravy
- Nepřevyšující  hodnotou 50.000,-Kč
- Nejdelší strana obalu nepřesahuje 175 cm
- Obvod obalu nepřesahuje 300 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka ≤ 300 cm) 
- Hmotnost zásilky činí max. 50 kg
- Objednat lze svoz pouze na kamery a fotoaparáty

Pro objednávku svozu vyplňte, prosím, níže uvedený formulář. Při vyplnění do 15:00 hod. v pracovní dny je přeprava sjednána na následující pracovní den.

25. 10. 2021
 
 
 
 
Zadavatel opravy souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., že jeho osobní údaje mohou být zahrnuty do statistických údajů firmy Sony Corporation.