Dodávka přípravných a prováděcích projektů generálnímu projektantovi stavby. Komplexní dodávka televizní technologie (členěná na tři provozní soubory) vyššímu dodavateli stavby.

Vybavení nové víceúčelové haly Sazka arény v Praze Vysočanech televizní technikou pro potřeby vnitřního provozu haly (velkoplošný centrální displej a ostatní plazmové zobrazovače) a pro potřeby televizních a rozhlasových společností zabezpečujících přenosy a natáčení z haly (včetně vybavení komentátorských stanovišť).

  • Celkem 12 profesionálních kamer SONY s příslušenstvím (robotické programovatelné nebo dálkově ovládané kamerové hlavy, digitální, triaxové nebo bezdrátové připojení na halovou režii), videorekordéry SONY IMX, diskové videorekordéry, titulkovací a grafické zažízení Collage, externí (variabilní) zdroje obrazové režie, monitory s delegační obrazovou a signalizační maticí, měřící vybavení, obrazová digitální režie SONY s čtyřkanálovou efektovou jednotkou, technologický nábytek a stojany pro zařízení vlastní výroby.
  • Čtyři počítačové pracovní stanice pro přípravu a automatické odbavení interních informačních kanálů pro veřejné a privátní prostory v zázemí haly a návaznost na TKR.
  • Vybavení kabiny videorozhodčích se sedmi vlastními záznamovými stroji a monitory, vybavení pro šest stálých komentátorských kabin a kabeláž a přípojná místa pro až 108 příležitostných komentátorských stanovišť.
  • Centrální rozvod AV v suterénu objektu s digitální obrazovou maticí 64×64 a dvoukanálovou zvukovou maticí. Rozsáhlý triaxiální, obrazový a zvukový manuální přepojovač navazující na matice a pevnou kabeláž ukončenou na 54 místech v hale.
  • Koncová zařízení (optické převodníky, embedery / deembedery a kontrolní vybavení) pro 16-kanálový optický spoj do vzdálené provozní budovy Sazka a tři přípojná místa pro přenosové vozy.
  • Satelitní příjem s dálkově natáčenými anténami pro potřeby zahraničních přenosů.
  • Spojovací triaxová, obrazová, zvuková a ovládací kabeláž mezi halovou režií, centrálním rozvodem, interními přípojnými místy a přípojnými místy přenosových vozů v bezhalonovém a nehořlavém provedení v celkové délce více než 100 kilometrů.

Příprava a projekty: 2002, 2003

Pokládka kabeláže a montáž zařízení: listopad 2003 až únor 2004