RUSKO - SONY - výstavba návěsu pomocného auta pro TV Turkmenistán [2011]

Stavba návěsu pomocného auta pro hlavní televizní vůz. Vůz je určen pro převoz kamer, stativů a ostatního televizního vybavení. V prostorách vozu je vybudováno místo pro umístění technologie ve stage boxech s možností vyvedení signálů na přípojné panely. Dále je ve vozu prostor pro odpočinek posádky s malou šatnou a umývadlem. Všechny obytné prostory jsou klimatizovány.

Návěs TV Turkmenistán Návěs TV Turkmenistán Návěs TV Turkmenistán


Název: main_photo
Typ: image
Hodnota:

Název: year
Typ: dropdown
Hodnota: 2011

Název: sliderimg
Typ: image
Hodnota: ik_ob_turkmenistan.jpg
ik_ob_turkmenistan.jpg

Název: slidertext
Typ: textarea
Hodnota:

Stavba návěsu pomocného auta pro hlavní televizní vůz. Vůz je určen pro převoz kamer, stativů a ostatního televizního vybavení. Všechny obytné prostory jsou klimatizovány.


Název: nazeven
Typ: textbox
Hodnota: RUSSIA - SONY - construction of auxiliary trailer for TV Turkmenistan [2011]

Název: detailen
Typ: textarea
Hodnota:

Construction of auxiliary trailer for main OB Van. The vehicle is designed for transporting cameras, tripods and other television equipment. Installed locations for stage box technology with the option to connect to patch panels. In addition, there is a space for crew rest with a small wardrobe and sink. All living areas are air-conditioned.

Návěs TV Turkmenistán Návěs TV Turkmenistán Návěs TV Turkmenistán


Název: slidertexten
Typ: textarea
Hodnota:

Construction of the auxiliary car's trailer for major OB van. The vehicle is designed for transporting cameras, tripods and other TV equipment. All living areas are air conditioned.