Nezařazené

TV kamery do radiačního prostředí

Domů » Nezařazené » Diagnostická technika » TV kamery do radiačního prostředí
  • Černobílá TV kamera s vakuovou snímací elektronkou typu vidicon. Kamera je schopná pracovat v prostředí, kde radiační zátěž dosahuje hodnot 10na6 Rad/hod. Kamera se skládá ze dvou částí – kamerové hlavy a kamerové jednotky, které tvoří jeden funkční celek. Kamerová jednotka umožňuje dálkové ovládání ostření a clonění. Snímací elektronka – vidicon; rozlišení min. 450 TV řádků; radiační zátěž 10na6 Rad/hod. Rozměry kamerové hlavy: průměr 42 mm; délka 220 mm; materiál – nerezová ocel.

  • Černobílá vidikonová kamera určená pro provoz v podmínkách radiační zátěže ve vzduchu i pod vodou. Kamera je osazena vakuovou snímací elektronkou typu vidikon 2/3″ s magnetickým vychylováním a ostřením. Použitý typ o ohniskové vydálenosti f=25 mm lze dálkově ostřit a ovládat jeho clony dvěma motorky. Kamera je vybavena čtyřmi vestavěnými žárovkami o celkovém příkonu 40 W a lze doplnit dvěma přídavnými reflektory o příkonu 2 x 35 W.

  • Černobílá vidikonová kamera určená pro provoz v podmínkách radiační zátěže ve vzduchu i pod vodou. Kamera je osazena vakuovou snímací elektronkou typu vidikon 2/3″ s magnetickým vychylováním a ostřením a dvěma pevně vestavěnými reflektory 2 x 35 W. Použitý typ o ohniskové vydálenosti f=25 mm lze dálkově ostřit a ovládat jeho clony dvěma motorky. Kamera je osazena pouze dvěma pevně vestavěnými reflektory 2×35 W.

Název

Přejít nahoru